MT: online koučink s knihou

 

 

Mám obrovskou radost, že vám mohu představit svoji první knihu. Opravdu skutečnou publikaci, kterou můžete držet v rukou. Po všech těch letech a útrapách, které psaní knihy předcházely, je to konečně tady. Yes!!! Nemohu být pyšnější a zároveň vděčnější všem mým čtenářkám, které mi posledních pět let neustále psaly, že bych měla knihu napsat. Znáte to, člověk si nevěří a neví, jaké jsou jeho možnosti, ale trpělivost růže přináší a já se díky těm rokům toho strašně moc naučila, poznala jsem díky tomu doslova více než tisícovku lidí, s kterými jsem konzultovala různou problematiku ohledně výživy a cvičení, a nové poznatky mne přiváděly zase k dalším novým informacím, díky nimž věřím, že mám co říct. A získané zkušenosti, kterých jsem nabyla za posledních pět let, jsou úplně k nezaplacení. 

 

Kniha MOJE TĚLO: koučink je publikace, která kdyby existovala v momentě, kdy jsem začínala sama s hubnutím, moc by mi pomohla. Není to jen kniha. Je to kompletní průvodce toho, co by měl člověk znát, aby pochopil, jak jeho tělo funguje, jak se naučit naslouchat mu a jak získat zpět schopnost přirozeně vnímat sám sebe. Mým cílem bylo napsat knihu motivační, nenáročnou na pochopení a hlavně takovou, aby se s ní dalo pracovat a sloužila jako průvodce prvními, ale i opakujícími se špatnými krůčky v cestě za hezčí postavou, zdravějším tělem a sebeláskou.

 

V knize najdete nejen lekce, které vás mají něco naučit, ale i moje nápady, rady, triky, recepty, inspiraci na stůl, tipy do života, výzvy, které vám hubnutí zpříjemní a které můžete dělat jak samy doma, tak kolektivně. Kniha je skutečně nabitá pozitivem a motivací, a přestože zahrnuje průvodce pouze skrz prvních 30 dní, je koncipována tak, aby vám sloužila a bavily jste se s ní i dlouho poté.

 

Kniha je momentálně v předprodeji, ale objednávat můžete už nyní. Od 1. ledna 2017 pro všechny majitelky knih bude na stránce www.kristinacechova.cz probíhat Moje tělo: 30denní online koučink s mou maličkostí, kde vám budu všem pomáhat s prací na sobě samých, budeme využívat k tomu knihu, kterou si zakoupíte a která vás bude hubnutím provádět, ale také se naučíte další spoustu věcí, budu odpovídat na vaše otázky, sdílet nové jednoduché recepty, natáčet videa, motivovat, inspirovat. Chci udělat vše proto, abyste viděly, že zdravý životní styl není trápení, že je snadné se do něj zamilovat. Tento online koučink tady zůstane i poté, pokud si knihu zakoupíte později.

 

Na závěr malá informace: pokud budete chtít do knihy napsat věnování či ji budete chtít jen podepsat, napište mi to do poznámek v objednávkovém formuláři. Moc se těším, až si knihu přečtete :-)