Koučink v kuchyni (E-KNIHA)

11 hodnocení
149 Kč
Skladem

50 receptů včetně výživových hodnot do vašeho jídelníčku a mnoho dalšího na vás čeká v této e-publikaci.

Kategorie: E-knihy

agenda-2418401_1920

Vychází 24. října 2017

 

POZOR, KUPUJETE E-KNIHU!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Koučink v kuchyni nezískal své pojmenování jen tak pro nic za nic. Nečekej rady ve cvičení. Cílem je ukázat ti, jak to roztočit v kuchyni, protože tam na tom záleží úplně nejvíc. Dozvíš se, jak si spočítat kalorie (dvěma možnými způsoby), jak se stravovat bez nutnosti počítat kalorie, co je to reverzní stravovací metoda a postup, jak z ní vytěžit maximum, mé body, které patří do zdravého životního stylu a u mnoha receptů různé poznámky, jak různé recepty oživit, obohatit, na co si dát pozor při přípravě jídel a další.

Všechny recepty k jídlům, které zde najdeš, jsem připravovala a snědla v rámci svého vlastního jídelníčku. Najdeš zde tedy pouze a přesně to, co jím já, čemu věřím a co na mne funguje.  

Nalezneš zde variace jídel všech výživových směrů. Do jídelníčku zařazuji vše, co mi má co říct. Nepohrdnu vegetariánským jídlům, chutnají mi raw dezerty, občas vyzkouším recept z paleo směru. Jak vidíš, nemusíš nikam patřit. Nemusíš mít pro svůj přístup ve stravování pojmenování jen proto, abys byla in a byla v kurzu. 

Všechna jídla zde uvedená již mají pro všechny počtáře kalorií a makroživin vypočítané své hodnoty. Pokud jsi jednou z těch, kdo si svůj příjem hlídá, máš o starost méně.

Ať již potřebuješ kompletního průvodce jídelníčkem nebo jen pomocníka pro svůj stávající režim, věřím, že z tohoto koučinku dokážeš vytěžit maximum!

Hodně štěstí a dobrou chuť :-)

Kristina

 

Datum vydání: 24. října 2017
 
Údaje o knize
Stran: 92
Vydání první
Vazba: e-book (pdf)